TRAKA

Inteligentne depozytory kluczy i systemy skrytek - gwarancja bezpieczeństwa

Systemy Traka pozwalają zabezpieczyć, zarządzać i kontrolować wykorzystanie prawie każdego fizycznego zasobu, w tym: pomieszczeń, urządzeń, bezpiecznych obszarów, sprzętu, maszyn i pojazdów. Zastosowanie systemów Traka czyni zarządzanie zasobami zautomatyzowanym i przejrzystym a jednocześnie bezpiecznym - wszelkie czynności w obrębie urządzeń Traka są rejestrowane w systemie co czyni użytkowników odpowiedzialnymi za pobierane klucze czy przedmioty. Wszystko to przekłada się na zwiększoną wydajność a tym samym mniejsze koszty operacyjne.

DEPOZYTORY KLUCZY TRAKA TOUCH
Traka Touch to najnowszy a zarazem najbardziej zaawansowany produkt w rodzinie systemów zarządzania kluczami Traka. Wyposażone w 7” dotykowy ekran, autonomiczne systemy zarządzania kluczami to owoc kilkunastu lat doświadczenia i największe osiągnięcie firmy w zakresie systemów zarządzania kluczami w ostatnim czasie. Systemy Traka Touch pozwalają na zarządzanie dowolną ilością kluczy przechowywanych w wielu urządzeniach w różnych lokalizacjach.

Traka Touch to rozwiązanie elastyczne i projektowane indywidualnie zgodnie z potrzebami klienta.

Traka Touch to niezwykle prosty w obsłudze i przejrzysty system, który ułatwia zarządzanie kluczami wymagając przy tym tylko podłączenia do zasilania.

SYSTEM ZARZĄDZANIA KLUCZAMI, DEPOZYTORY KLUCZY TRAKA TOUCH

ZOBACZ OFERTĘ...

 

SYSTEMY ELEKTRONICZNYCH SKRYTEK TRAKA TOUCH

System elektronicznych szafek Traka umożliwia efektywne zarządzanie wartościowym sprzętem przenośnym. Zapewnia w pełni kontrolowany dostęp do przechowywanych przedmiotów – wiemy kto i kiedy starał się o dostęp do nich, a dzięki technologii RFID mamy informację czy dokładnie to samo urządzenie zostało zwrócone.

Szereg dodatkowych opcji pozwala między innymi na ładowanie przechowywanych przedmiotów i wydawanie najbardziej naładowanego lub też rejestrację usterek i błędów.

W skład systemów skrytek Traka Touch wchodzą skrytki modularne, których rozmiar i wielkość dopasowywane są do przechowywanego przedmiotu oraz nowocześnie wyglądające systemy skrytek na laptopy/tablety, które dedykowane są małym urządzeniom elektronicznym.

SYSTEMY SKRYTEK TRAKA TOUCH

ZOBACZ OFERTĘ...

 

OPROGRAMOWANIE TRAKA WEB

Traka Web to nowość w dziedzinie zarządzania wszystkimi urządzeniami serii Touch. Traka Web to aplikacja webowa, umożliwiająca szybki i łatwy dostęp do konfiguracji urządzeń, raportów itp. - to wszystko z poziomu każdego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę internetową np. smartfona, tabletu czy też notebooka.

Traka Web umożliwia łatwe i przejrzyste centralne zarządzanie wieloma urządzeniami serii Touch, niezależnie od ich rodzaju.

Dzięki Traka Web możliwe jest wykorzystanie wielu dodatkowych funckjonalności takich jak np. harmonogramy dostępu, moduły rezerwacji, rejestracji błędów oraz wielu innych.

NOWOŚĆ W DZIEDZINIE ZARZĄDZANIA DEPOZYTORAMI KLUCZY

ZOBACZ OFERTĘ...

 

ROZWIĄZANIA DLA MAGAZYNÓW

Traka to wiodący na świecie producent rozwiązań do zarządzania kluczami i przedmiotami, jednak dostarcza również rozwiązania dedykowane magazynom i centrom logistycznym, gdzie istotna jest kontrola dostępu do wózków widłowych, maszyn lub innych urządzeń, które tego wymagają. Rozwiązania Traka dla magazynów zapewniają, że osoba nieautoryzowana nie uzyska dostępu do elementów do których nie ma odpowiednich uprawnień.

Dedykowane oprogramowanie Traka32 zapewnia pełen audyt wykorzystania urządzeń a dodatkowe opcje pozwalają na szybką diagnozę oraz naprawę nierzakopojawiających się usterek.

TRAKA MHE

ZOBACZ OFERTĘ...

 

REALIZACJE

Rozwiązania oparte o produkty Traka to rozwiązania szyte na miarę. Każde z urządzeń jest konfigurowane dla konkretnego klienta co zapewnia idealne dopasowanie do potrzeb klienta.

Zobacz realizacje oparte o rozwiązania Traka.

REALIZACJE INWESTYCJI

ZOBACZ OFERTĘ...