Oprogramowanietweb.jpg
Traka Web

          Traka Web to nowość w dziedzinie zarządzania depozytorami kluczy serii Touch. Traka Web to aplikacja webowa, umożliwiająca szybki i łatwy dostęp do panelu konfiguracyjnego, raportów itp. - z poziomu każdego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę internetową np. smartfona, tabletu czy też notebooka. Przy wykorzystaniu Traka Web, nie ma potrzeby instalacji oprogramowania na stacjach klienckich, jak często bywa jeśli chodzi o inne oprogramowanie. Traka Web to kilkuwarstwowa architektura: warstwa danych, aplikacji oraz prezentacji. Dzięki temu system TrakaWeb jest elastyczny i skalowalny, pozostając przy tym wydajnym narzędziem.

Zalety wykorzystania Traka Web
-  Dostępność z poziomu przeglądarki www,
-  Łatwość instalacji,
-  Przejrzystość i prostota obsługi,
-  Bezpieczeństwo (szyfrowanie MD5+AES256) + możliwość zaszyfrowania SSL,
-  Wydajna i szybka baza danych SQL,
-  Kompatybilność z najpopularniejszymi przeglądarkami,
-  Obsługa wielu języków (w tym polski),
-  Automatyczna synchronizacja z depozytorami.
System Traka Web jest kompatybilny z depozytorami: Traka Touch M, Traka Touch S, Traka Touch L jak również ze wszystkimi systemami inteligentnych skrytek z serii Touch, oraz z najnowszym produktem Traka V Touch.

Oprogramowanie Traka Web działa w oparciu o model licencyjny. Koszt licencji zależny jest w głównej mierze od ilości obsługiwanych sprzętów oraz dodatkowych funkcji oprogramowania.

Rodzaje licencji:
Traka Web Lite - Licencja dożywotnia do obsługi jednego systemu
Traka Web Pro - Licencja roczna, 3-letnia, 5-letnia lub dożywotnia dla 1-49 systemów
Traka Web Pro Plus - Licencja roczna, 3-letnia, 5-letnia lub dożywotnia, dla obsługi systemów w ilości 50+ oraz w przypadku zastosowania zaawansowanych funkcji oprogramowania (np. integracje z systemem KD)

Aby dowiedzieć się więcej na temat licencji, skontaktuj się z nami!
Funkcje oprogramowania Traka Web
Traka Web to oprogramowanie, które jest ciągle rozwijane a wraz z każdą aktualizacją pojawiają się nowe funkcjonalności w postaci darmowych dodatków jak również bardziej rozbudowanych, płatnych modułów. Poniżej opisane są najważniejsze opcje oprogramowania wraz z broszurami do pobrania.

Rejestracja błędów - Umożliwia zarejestrowanie błędu (usterki, uszkodzenia, problemu) powiązanego z daną pozycją, pozwalając na np. zablokowanie klucza do czasu naprawy. Szczególnie przydatna opcja w zarządzaniu flotą.
Zarządzanie flotą pojazdów - Umożliwia kompleksową kontrolę nad pojazdami, maszynami i innymi urządzeniami wraz z rejestracją przebiegu, stanu paliwa (naładowania) lub położenia.
Rezerwacja elementów - Umożliwia stworzenie rezerwacji elementów wg. określonych kryteriów.

Kliknij, aby pobrać broszurę produktu Traka Web

Kliknij, aby pobrać dokument, jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat opcji oprogramowania Traka Web. Jeśli interesuje Cię funkcjonalność, która nie jest opisana w dokumentach - skontaktuj się z nami.
 

Traka32

Traka32 to oprogramowanie służące do obsługi depozytorów kluczy oraz systemów skrytek starszej generacji. Ze względu na swoje unikatowe funkcjonalności, jest ono dostępne wraz z depozytorami Traka32. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oprogramowania Traka Web oraz Traka32, skontaktuj się z nami.