Oprogramowanietweb.jpg
Traka Web

          TrakaWeb to nowość w dziedzinie zarządzania depozytorami kluczy serii Touch. Traka Web to aplikacja webowa, umożliwiająca szybki i łatwy dostęp do panelu konfiguracyjnego, raportów itp. - z poziomu każdego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę internetową np. smartfona, tabletu czy też notebooka. Przy wykorzystaniu Traka Web, nie ma potrzeby instalacji oprogramowania na stacjach klienckich, jak często bywa jeśli chodzi o inne oprogramowanie. Traka Web to kilkuwarstwowa architektura: warstwa danych, aplikacji oraz prezentacji. Dzięki temu system TrakaWeb jest elastyczny i skalowalny, pozostając przy tym wydajnym narzędziem.

Zalety wykorzystania Traka Web
-  Dostępność z poziomu przeglądarki www,
-  Łatwość instalacji,
-  Przejrzystość i prostota obsługi,
-  Bezpieczeństwo (szyfrowanie MD5+AES256) + możliwość zaszyfrowania SSL,
-  Wydajna i szybka baza danych SQL,
-  Kompatybilność z najpopularniejszymi przeglądarkami,
-  Obsługa wielu języków (w tym polski),
-  Automatyczna synchronizacja z depozytorami.
System TrakaWeb v2.3 (obecna wersja) - jest kompatybilny z depozytorami: Traka Touch M, Traka Touch S, Traka Touch L jak również ze wszystkimi systemami inteligentnych skrytek z serii Touch.

Funkcje oprogramowania Traka Web
Traka Web to oprogramowanie, które jest ciągle rozwijane a wraz z każdą aktualizacją pojawiają się nowe funkcjonalności w postaci darmowych dodatków jak również bardziej rozbudowanych, płatnych modułów. Poniżej opisane są najważniejsze opcje oprogramowania wraz z broszurami do pobrania.

Rejestracja błędów - Umożliwia zarejestrowanie błędu (usterki, uszkodzenia, problemu) powiązanego z daną pozycją, pozwalając na np. zablokowanie klucza do czasu naprawy. Szczególnie przydatna opcja w zarządzaniu flotą.
Zarządzanie flotą pojazdów - Umożliwia kompleksową kontrolę nad pojazdami, maszynami i innymi urządzeniami wraz z rejestracją przebiegu, stanu paliwa (naładowania) lub położenia.
Rezerwacja elementów - Umożliwia stworzenie rezerwacji elementów wg. określonych kryteriów.

Kliknij, aby pobrać dokument, jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat opcji oprogramowania Traka Web. Jeśli interesuje Cię funkcjonalność, która nie jest opisana w dokumentach - skontaktuj się z nami.
 

Traka32

Traka32 to oprogramowanie służące do obsługi depozytorów kluczy oraz systemów skrytek starszej generacji. Ze względu na swoje unikatowe funkcjonalności, jest ono dostępne wraz z depozytorami Traka32. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oprogramowania Traka Web oraz Traka32, skontaktuj się z nami.